HAKKIMIZDA

Sitemize Hoşgeldiniz,

Elektrik, elektronik, fizik, kimya, biyoloji, biyokimya, tıp, ilaç, gıda, çevre, metalürji, tekstil, otomotiv, ve eğitim gibi konularda üretim ve hizmet veren kuruluşların laboratuar ve saha tipi cihaz ve donanımlarını ve çeşitli malzeme ve yedek parça ihtiyaçlarını, konularında dünya lideri olan firmalardan temin ediyor, ve bu firmaların ve NEL ELEKTRONİK'in garantisi ve kalitesi ile sizlerin hizmetine ve kullanımına sunuyoruz. 

40 yıla yakın tecrübe birikimi, konularında uzman elektronik, fizik, kimya mühendisleri ve lojistik destek grubu ve bayilik teşkilatı ile siz kıymetli kullanıcılarımızın yanında ve hizmetindeyiz. 

Bilgi ve hizmet taleplerinizi, lütfen ilgili sayfamızdaki formu doldurarak veya doğrudan telefon, e-mail veya faks ile bizlere ulaştırınız. Arkadaşlarım ve ben sizlere hizmet vermekten zevk duyacağız. 

Ürün portföyümüzün genişlemesi, teknolojik gelişmelerin sonucunda ürünlerin değişmesi ve yeni cihazların eklenmesi sonucu olarak, web sitemizi yeniledik.  Ürün gruplarımıza göre ayırdığımızı başlıkların altında, sizi daha kolay yönlendirip, aradığınız cihaza daha kolay ulaşmanızı sağlayacak bir yapı geliştirdik.  Kısa ürün bilgilerinin yanı sıra, orijinal ürün teknik bilgi sayfalarını içeren pdf dokümanları ile size daha fazla bilgi sunmaya gayret ettik. Bunlara ek olarak gerek aplikasyon yardımı, gerek uygulamanıza yönelik sistemlerin oluşturulması konularında satış ekibimiz ile her zaman size destek vermeye hazırız.  Web sitemiz hakkındaki fikirleriniz ve gelişmesi  yönündeki önerileriniz, müşteri memnuniyetini en önde tutan bizler açısından çok faydalı olacak ve bizlere yön gösterecektir.

Saygılarımla,

H. Cahit Erkurt

Yönetim Kurulu Başkanı